DRUKARNIA / STUDIO REKLAMY

Współpracujemy z firmą Vilcore od początku jej istnienia. Wszystkie nasze zlecenia zostały wykonane profesjonalnie, zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Na szczególną uwagę zasługuje fakt indywidualnego podejścia do klienta, co wpływa na oryginalność projektów graficznych. Kreatywność i zaangażowanie Alka Zalewskiego dają w rezultacie znakomite, zaskakujące i pożądane efekty.

Zamówienia zrealizowane terminowo, z najwyższą starannością i w konkurencyjnych cenach. Z naszej strony deklarujemy chęć dalszej współpracy przy kolejnych projektach.

Solidna firma, pełny profesjonalizm, szybkie realizacje projektów, przystępne ceny, fajne pomysły.

Jak najbardziej polecam skorzystanie z usług Firmy VILCORE. Zamówienia zostały wykonane terminowo i bardzo rzetelnie. Ceny bardzo przystępne. Widać, że właściciel zna się na tym co robi, potrafi doradzić i trafić w gust klienta.

Współpraca z firmą Vilcore to sama przyjemność. Wszystkie zlecenia zostały zrealizowane na czas i z najwyższą starannością. Usługi świadczone przez Vilcore są godne polecenia, a ceny bardzo przystępne i konkurencyjne. Nasza współpraca będzie przebiegała w dalszym ciągu pomyślnie.

ED-MOTO

MOTOCYKLE JAWORZNO

Polecam Firmę VILCORE. Pełen profesjonalizm i rzadko dziś spotykana terminowość wykonanych zleceń.

Gorąco polecamy Vilcore!

Bardzo szybki termin realizacji, możliwość przesyłania danych i grafiki na różne sposoby, bardzo dobra komunikacja, korzystne ceny i piękne wydruki!

Dziękujemy za dotychczasową współpracę i na pewno będziemy korzystać z usług Vilcore w przyszłości.

Usługi firmy VILCORE spełniają moje oczekiwania w 100%.

Polecam!

Polecam współpracę z firmą Vilcore! Przede wszystkim za profesjonalne podejście do pracy. Wszystkie etapy prac nad reklamą - plakaty, karty menu realizowane były zgodnie z objętym harmonogramem i cała praca przebiegła bardzo sprawnie i szybko. Wszystkie uwagi i sugestie były szybko zrealizowane zgodnie z moimi potrzebami a z drugiej strony sugestie Pana Alka wzbogaciły i udoskonaliły cały projekt, efekt przekroczył moje oczekiwania.

Cechy, które wyróżniają Vilcore:

- profesjonalizm,

- fachowe doradztwo,

- indywidualne podejście do klienta,

- szeroki zakres usług cały czas zwiększany,

- wysokiej jakości usługi,

- przystępne ceny.

Zdecydowanie polecam!

VILCORE wykonywało dla mnie liczne projekty reklamowe. Powierzone zadania zostały wykonane z należytą starannością, kreatywnością i na najwyższym poziomie. Projekty miały unikalny charakter, były spójne a sama współpraca odbywała się z pełną zgodnością oraz uwzględnieniem moich potrzeb i uwag właściciela VILCORE.

Jeśli szukacie kogoś do współpracy jeśli chodzi o reklamę, zdecydowanie polecam VILCORE !!!

Polecam Vilcore.

Super firma, świetna obsługa!