DRUKARNIA / STUDIO REKLAMY

Druk wielkoformatowy
DUŻE FORMATY

Druk wielkoformatowy

HP latex - wyjątkowa technologia, która zapewnia wydrukom nie tylko wysoką jakość (taką samą lub nawet lepszą w porównaniu z drukarkami pigmentowymi), ale jest także ekologiczna.

W przeciwieństwie do technologii solwentowej, HP Latex nie jest szkodliwa dla zdrowia ludzi. Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby zastosować ją nie tylko na zewnątrz, ale także we wnętrzach mieszkalnych. 

 

Zaletą wielkoformatowych drukarek HP stosujących tą technologię są bardzo trwałe wydruki. Zastosowana w drukarkach termiczna metoda utrwalania tuszu sprawia, że wydruki są natychmiast gotowe.

 

Latex przeznaczony jest również do wydruków dla klientów wymagających najwyższej jakości, dzięki wysokiej rozdzielczości druku (1200dpi) i szerokiej skali kolorystycznej tuszy lateksowych. 

 

Technologia HP Latex umożliwia wykonywanie np.: billboardów, oznaczeń na wiatach przystankowych, grafik umieszczanych na pojazdach i  banerów. Znakomicie sprawdza się przy produkcji materiałów do podświetleń w kasetonach, a bezzapachowe wydruki są idealnym rozwiązaniem do produkcji grafik stosowanych wewnątrz pomieszczeń: fototapet czy fotoobrazów canvas.
 

Wydruki HP Latex jako jedyne posiadają atesty do ekspozycji wewnątrz pomieszczeń takich jak pokój dla dziecka, szpitale, przedszkola czy też żłobki. 

Oferta druku wielkoformatowego